Eleganckie zaproszenia ślubne

 

Wesele i ślub to słowa, które wywołują w nas różne emocje: ekscytacje, radość, szczęście ale czasem nawet przerażenie i pytania czy zdążymy wszystko zorganizować? Czasami możecie poczuć przygnębienie, ze względu na ilość spraw do zaplanowania. Pierwszym krokiem jest wybranie daty i miejsca. Jeśli obie te rzeczy są potwierdzone, możecie zacząć wybierać zaproszenia. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym trendom.

Nowoczesne, eleganckie zaproszenia ślubne

  1. Ponadczasowa klasyka takie zaproszenie jest zazwyczaj białe, podawane na grubym kredowym materiale, ze złotymi elementami oraz fontem o eleganckim kroju. Ten zestaw idealnie podkreślać będzie elegancka błyszcząca koperta. Klasyczne i sprawdzone rozwiązania to najważniejsze cechy wszystkich dobrze zaprojektowanych zaproszeń o tradycyjnym charakterze – dotyczy to także innych dziedzin życia, np mody i designu. Mimo że ówczesne trendy ślubne są coraz bardziej oryginalne ale też odważniejsze, to klasyczne utrzymane w odcieniach bieli zaproszenia nadal są najbardziej popularne. Ostatnio modne stało się przewiązywanie zaproszeń wstążeczką bądź gotową kokardką. Przewagą tego typu zaproszeń jest to że pasują do każdego miejsca, rodzaju ceremonii, okazji.

  2. Nowoczesność, która czerpie z tradycji. Czym wyróżnia się nowoczesny styl zaproszeń ślubnych? Sposobem ich składania – ostatnio popularne stały się zaproszenia zwijane w tubę tak zwane rulony. Przypominają swoją formą zawiadomienia dostarczane przez królewskich posłańców. Umieszczane są w modnych, sztywnych tubach albo pudełkach, przewiązywane stylowym sznurkiem lub wstążką, a podpis występuje w charakterze pieczęci. Styl języka jaki będzie użyty również musi pasować do królewskiego. Skoro wracamy do średniowiecza to w jaki sposób ten rodzaj zaproszeń jest nowoczesny? Moda jest zmienna w tym przypadku wracamy stylistyką do starych czasów nastomiast w nowoczesnym wydaniu. Zaproszenia tego typu można kupić w cenach od 1,5zł do 4zł. Zaproszenia możesz obejrzeć tutaj http://ajatus.pl/category/zaproszenia-slubne

TREND Vintage

  1. Tworzone jako Twój pomysł. Jeżeli oboje posiadacie dystans do siebie i waszego wesela ponadto wiecie, że zaproszeni goście również cenią sobie nietuzinkowe pomysły, możecie zaszaleć i zaprojektować własne zaproszenie. Niezbędne będzie zdjęcie najlepiej wasze wspólne oraz w niektórych przypadkach dodatkowe fotografie, które będzie można umieścić na zaproszeniach. Wodza fantazji daje możliwość na stworzenie całkowicie spersonalizowanych zaproszeń co za tym idzie zawiadomienia tego typu są oryginalne, zabawne, niecodzienne lub po prostu nawiązujące do konkretnej konwencji. Jeśli na zdjęciu jesteście ubrani w ciuchy z lat 40. np (futrzany kołnierz + męski frak z melonikiem), a gdzie z tyłu stoi gramofon z dużym głośnikiem, to zaproszenie może mieć obramowanie na kształt starego filmu. Jeżeli stylizacja wskazuje na lata 70. – kolorowe koszule, dzwony, afro można wykorzystać dyskotekowe kolory. Należy pamiętać o tym że czcionka i styl tekstu musi być spójny z całym pomysłem.

  2. Vintage klasyczne i eleganckie. Ciekawym pomysłem może okazać się także wybranie zaproszeń w stylu vintage. Tworzone przez artystów pasjonatów z poprzedniej epoki są niezwykle piękne i stylowe. Wielu z naszych gości jest w stanie docenić kunszt wykonania zawiadomień odznaczających się odcieniami szarości, w których to zdjęcia, grafiki jak również czcionki budują tajemniczy klimat. Zaproszenia tego typu są bardzo eleganckie.

Podsumowanie: Niezależnie od tego jakie zaproszenia wybierzesz, możesz sprawić że będą one wyjątkowe. Państwo młodzi najlepiej znają swoich gości więc dobrze wiedzą w jakim stylu byłoby najlepiej je robić. Cenna rada muszą być spójne z całością organizowanej imprezy pod względem grafik, kolorów, formy i czcionek.